Demo Talebiİletişim

E-ticaret Servisleri

E-ticaret süreçlerinizi tamamlamak için sizlere uçtan uca e-ticaret hizmetleri sunuyoruz. Kusursuz bir müşteri deneyimi yaşatmanız için tüm kaynaklarımızla sizi destekliyoruz.

Fulfillment E-ticaret ile Uçtan Uca Deneyim hizmetlerinden yararlanın. Büyük ekipler yerine paylaşımlı servislerimizden yararlanıp e-ticaret maliyetlerinizi düşürün.

Düşük Maliyetli E-ticaret

RND paylaşımlı servisleri ile e-ticaret servislerinizin maliyetlerini düşürün. Hem de tecrübeli bir ekipten destek alarak markanızı riske atmayın.

Satış Pazarlama Servisleri

Sitenizin tüm satış süreçlerini takip ediyoruz, satış ve pazarlama önerileri sunuyoruz, sitenin gelişimini takip ediyoruz. Gelişen e-ticaret sektörünü yakından takip ederek sizlere en güncel satış pazarlama yeniliklerini sunuyoruz.

Siz de bizimle iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

Depo ve Lojistik Servisleri

Tamamen e-ticaret için geliştirilmiş depo ve lojistik servislerimiz ile sizlere uçtan uca bir e-ticaret yönetimi sunuyoruz. Ürün depolama, sipariş hazırlığı, fatura düzenleme, iade süreçleri...gibi ihtiyacınız olan tüm süreçleri yönetiyoruz.

Müşteri Hizmetleri Servisleri

Güçlü bir e-ticaret sitesinin arkasında, müşterisinin sorunlarını hızlı çözebilen bir ekip vardır. Biz de bu bilinçle, özel olarak oluşturduğumuz e-ticaret ekipleri ile müşterilerinizin tüm sorularına hızlıca cevap veriyoruz.

Pazaryerleri Yönetim Servisleri

Ürünlerinizin tüm kanallardan benzer müşteri deneyimi yaşaması için Pazaryerleri'ndeki satış, pazarlama, müşteri hizmetleri ve depo lojistik gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. En yüksek puanlama ile süreçlerinizi yönetiyoruz.

Raporlama Servisleri

Verdiğimiz tüm servisleri bir başarı kriterine bağlayarak, sürekli olarak bu kriterleri raporluyoruz. E-ticaret için gerekli olan tüm satış süreçleri raporlarını hazırlayıp, uzman ekiplerimiz ile bunları raporluyoruz.

Merak Ettikleriniz

Kaliteli servis ve düşük maliyetler için paylaşımlı servisleri seçiyor olmanız, ma

20 yıllık e-ticaret tecrübesi ile RND web servisleri ile birçok yapıyla uyumlu ve sorunsuz çalışmaya hazırdır.

RND fulfilment servisleri global sistemleri ile uyumlu olarak tasarlandığı için birçok altyapı ile hızlıca entegre olabilir.

Evet. Markalarımızın e-ticaret hizmetlerinin en önemli bir parçası da içimizde çalışan Müşteri Hizmetleri destek kadrosudur. E-ticaret ile ilgili tüm süreçlere doğrudan destek verilmektedir.

Marka, ürün, e-ticaret hacmine bağlı olarak en uygun çözümleri üretebilmek için farklı anlaşma modelleri ile hizmet verilmektedir.

Evet. RND E-ticaret servislerinin en önemli tarafı, satışa olan katkımızdır. Marka ve ürünlerle ilgili eğitim alan kadromuz, satışların artırılması konusunda destek olmaktadır.

Evet. Sektörde ismi geçen birçok pazaryeri ile hazır entegrasyonlarımız bulunmaktadır. Doğrudan geliştirdiğimiz entegrasyon çalışmaları ile stok sorunlarını minimuma indirmekteyiz.

İhtiyacınıza göre projeler geliştirerek hizmet kapsamımızı genişletip, daraltabiliyoruz. Hazır e-ticaret ekibi olan şirketler ile yapılacak proje planlarına göre özel çalışmalar geliştirilmektedir.